Aqua Spa Hotel Zlatograd - SPA Merkezi

SPA merkezi, rahatlama ve eğlence için son teknoloji modüller ile donatılmıştır.

Konuklarımız, buhar banyosu ve aromaterapili Fin hamamı, Kızılötesi sauna, dinlenme odası, kış odası, yaz odası, çocuk tuz odası ve ayrıca yepyeni ekipmanlar ile donatılmış spor salonundan yararlanabilir.

Aromaterapili buhar banyosu

Buhar banyosu, buhar yardımıyla ısıtılan bir odadır. İnsanlar buhar banyosunu rahatlamak, bazı tıbbi durumların giderilmesi, detoksifikasyon veya güzellik bakımlarının bir parçası olarak kullanırlar.

Aromaterapili Fin hamamı

Kuru sauna olarak da bilinen Fin hamamı, insanlar arasında en iyi bilinen sauna türüdür. İçerisinde +80 derecelik bir hava sıcaklığını sağlanır.

Kızılötesi Sauna

Kızılötesi sauna, ısı üretmek için ışığı kullanan bir sauna türüdür. Kızılötesi sauna herkes tarafından kullanılabilir.

Yaz Odası

Oda, +40 derecelik bir sıcaklığa kadar ısıtılır. Odadaki duvarlardan biri Himalaya tuzu tuğlalarından yapılmıştır. Konuklar, odada bulunan 5 satırlı LCD ekranlı bir cihazın düğmesine bastığında, 8 aromatik bitkiler ve tuz buharının karışımından oluşan ince ve kuru bir sis üreten programı etkinleştirir.

Kış Odası

Sıcaklık 0 ila 15 derece arasındadır. Oda içerisinde eşsiz bir duygu yaratan sıcak su jakuzisi bulunmaktadır. Jakuzi hidromasajı özellikle kas-iskelet sistemi hastalıklarının ve yaralarının iyileşmesini destekler.

Çocuk Tuz Odası

Tuz odası, doğaya mümkün olduğunca yakın bir atmosfer yaratır. Amaç; stres, hava ve çevre kirliliği, zihinsel ve fiziksel aktivite, dinamik çalışma gibi çeşitli olumsuz faktörlerin vücut üzerindeki zararlı etkilerini etkisiz hale getirmektir.

Dinlenme Odası

Dinlenme odası hiç şüphesiz vücudunuz ve zihniniz için gerçek bir dinlenme yeri bulabileceğiniz yerdir.

Modern spor salonu

Hareket halindeyken bile formda kalmak için modern fitness merkezimiz vücudunuzu iyi bir egzersizle tonlandırabileceğiniz hizmetinizdedir.

Hakkımızda

Aqua Spa Hotel Zlatograd, sizlere rahatlatıcı spa uygulamalarının ve doğayla birleşmenin büyüsünü sunar.

Konaklama

Otel, unutulmaz bir konaklama için ihtiyacınız olan her şey ile donatılmış olup 53 lüks odaya sahiptir.